Eibach Pro-Spacer 18mm Spacer / Bolt Pattern 5x130 / Hub Center 71.5 for 12-18 Porsche 911 (991/996) - S90-2-18-001
Part #:
S90-2-18-001
On Sale
In Stock
This part is back-ordered therefore shipping time will vary.
On Sale
Frequently Bought Together:
Photo - Primary
Inc. Tax
Ex. Tax
Description
Wheel Bolts and Wheel Studs sold separately. Recommend purchasing wheel bolts or studs with extended length equivalent to the thickness of the wheel spacer. Example, 15mm thick spacer would require a 15mm (0.6") longer wheel stud or wheel bolt.