Eibach Pro-Spacer 20mm Spacer / Bolt Pattern 5x120 / Hub Center 72.5 for 15-18 BMW M3 (F80) - S90-2-20-020
Part #:
S90-2-20-020
On Sale
In Stock
Regularly stocked product
On Sale
Frequently Bought Together:
Photo - Primary
Inc. Tax
Ex. Tax
Description
Wheel Bolts and Wheel Studs sold separately. Recommend purchasing wheel bolts or studs with extended length equivalent to the thickness of the wheel spacer. Example, 15mm thick spacer would require a 15mm (0.6") longer wheel stud or wheel bolt.