Eibach Pro-Spacer 20mm Spacer / Bolt Pattern 5x120 / Hub Center 74 for 07-13 BMW X5 - S90-2-20-027
Part #:
S90-2-20-027
On Sale
In Stock
This part is back-ordered therefore shipping time will vary.
On Sale
Frequently Bought Together:
Photo - Primary
Inc. Tax
Ex. Tax
Description
Wheel Bolts and Wheel Studs sold separately. Recommend purchasing wheel bolts or studs with extended length equivalent to the thickness of the wheel spacer. Example, 15mm thick spacer would require a 15mm (0.6") longer wheel stud or wheel bolt.